Szkoły Kujawsko - Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

Nowoczesne, doskonale wyposażone sale. Uczniowie Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy kształcą się w nowoczesnych, doskonale wyposażonych salach, między innymi w pracowni gastronomicznej, fryzjerskiej, cukierniczo-piekarskiej, sprzedaży czy konstrukcji pojazdów. Wysokiej jakości sprzęt wykorzystywany podczas zajęć wpływa na ich atrakcyjność, pozwalając nie tylko pogłębić wiedzę teoretyczną, ale również zdobyć cenne umiejętności praktyczne. Organem prowadzącym placówkę jest Kujawsko P.

OVERVIEW

The web site szkolarzem.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have parsed twenty pages inside the web page szkolarzem.pl and found fourteen websites linking to szkolarzem.pl.

SZKOLARZEM.PL TRAFFIC

The web site szkolarzem.pl is seeing a variation amounts of traffic all over the year.
Traffic for szkolarzem.pl

Traffic ranking (by month) for szkolarzem.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolarzem.pl

LINKS TO WEBSITE

Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Wynajem sal konferencyjnych, obsługa bankietów

Zapraszamy na Platformę EWR poświęconą egzaminom. Informacje z bieżącej działalności Izby. Harmonogram egzaminów czeladniczych i mistrzowskich. Fotogaleria z życia Izby, naszych szkół oraz działalności samorządowej. Oferta pomieszczeń na wynajem mieszczących się w naszym budynku. Centrum Kształcenia Ustawicznego Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

WHAT DOES SZKOLARZEM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolarzem.pl Mobile Screenshot of szkolarzem.pl Tablet Screenshot of szkolarzem.pl

SZKOLARZEM.PL SERVER

Our crawlers diagnosed that a single page on szkolarzem.pl took two thousand one hundred and forty-one milliseconds to stream. We could not find a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
89.191.148.48

We found that this domain is using the Apache/2.2.3 (CentOS) server.

Szkoły Kujawsko - Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site has the following on the site, "Uczniowie Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy kształcą się w nowoczesnych, doskonale wyposażonych salach, między innymi w pracowni gastronomicznej, fryzjerskiej, cukierniczo-piekarskiej, sprzedaży czy konstrukcji pojazdów." I saw that the web page also said " Wysokiej jakości sprzęt wykorzystywany podczas zajęć wpływa na ich atrakcyjność, pozwalając nie tylko pogłębić wiedzę teoretyczną, ale również zdobyć cenne umiejętności praktyczne." They also said " Organem prowadzącym placówkę jest Kujawsko P."

SEE SIMILAR WEB PAGES

Blog de donovandu58 - Blog de donovandu58 - Skyrock.com

Nique ta mere les rageux. Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre.

Blog de hellsparadise - HellsParadise - Skyrock.com

Abonne-toi à mon blog! A vrai dire. une question se pose peut-être.

Blog de im-rugby-fashion - mes plus gro délir et tout ma ptit famille - Skyrock.com

Un article pour mon frère qui ma laissé. Jérémy Partie sans connaître la vie. Abonne-toi à mon blog! Mwa et juste mwa. Et Sinon toi qui vien sur mon blog tu veux bien me dire.

Blog de maloutelablonde - le new blog - Skyrock.com

Voila jéspére ke mon blog va vs plére et féte pa les fo cul mété vos prénom a chaque coms.

Blog de mich-und-fan-tokiohotel - Blog de mich-und-fan-tokiohotel - Skyrock.com